Bizi Arayın

0532 635 4708 - 0554 755 83 15 - 0506 730 94 44

Biz Sizi Arayalım

BİZ KİMİZ?

Hakkımızda

HASAN TELLİEL

1968 Yilinda Nazilli'de dogdum.Evli ve 2 çocuk babasıyım. Yaklaşık olarak 30 yıldan beri inşaat sektörü ile uğrasiyorum. 2006 yılından bu yana Nazilli Betek Erkek Öğrenci Yurdu ve Betek Kız Apartmanıın sahibiyim.

Öncelikle, her birinizi gösterdiginiz üstün basaridan ötürü tebrik ederiz.Ve nihayet yilardir harcadiginiz emeklerinizin karsiligini aldiniz. 

Simdi; sevdiklerinizden ve ailenizden uzakta olmaniza ragmen, hayatinizin gerçek anlamda yönünü degistirecek kararlar bütünü olan bu uzun soluklu üniversite maceraniz da sizlerin yaninizda olmaktan, en güzel anlarin paylasildigi, en güçlü arkadaþsiklarin kuruldugu, her türlü sart ve kosulda birlikte yasamaya çalisarak, güçlükleri ve imkânsizliklari zorlayarak, aydinlanmaya, yenilenmeye, gelismeye ve ögrenmeye çabalayacaginiz bu nadide yilarinizda sizlere destek vermekten mutluluk duyacagiz.

Nazilli'de ögrenci olmanin en güzel, en keyifli yillarini geçirirken, sizleri kendi evinizde gibi hissettirip, güvenilirligimiz ve hizmet kalitemiz ile de her türlü ihtiyaçlariniza cevap verecegmizi temin ediyoruz. Tüm bu süreçte siz ögrencilerimizi menfi etkilerden uzak tutarak, okullarınızda basarılarınızın sağlanmasi en temel ilkemizdir. 

 

BETEK ERKEK ÖGRENCİ YURDU ve BETEK KIZ APART hiçbir kurum ve kuruluşla ilişkisi bulunmadığı gibi, çağdaş ve modern anlayısi ile hizmet vermektedir.