Bizi Arayın

0(532) 635 4708

Biz Sizi Arayalım

BİZ KİMİZ?

Hakkımızda

HASAN TELLiEL

1968 Yilinda Nazilli'de dogdum.Evli ve 2 Cocuk babasiyim yaklasik olarak 25 yildan beri insaat sektörü ile ugrasiyorum.10 yildan bu yana BETEK ERKEK ÖGRENCiyurdunun sahibiyim.3 yildan bu yana BETEK KIZ APARTMANI'NIN sahibiyim.

Öncelikle, her birinizi gösterdiginiz üstün basaridan ötürü tebrik ederiz.Ve nihayet yilardir harcadiginiz emeklerinizin karsiligini aldiniz. 

Simdi; sevdiklerinizden ve ailenizden uzakta olmaniza ragmen, hayatinizin gerçek anlamda yönünü degistirecek kararlar bütünü olan bu uzun soluklu üniversite maceraniz da sizlerin yaninizda olmaktan, en güzel anlarin paylasildigi, en güçlü arkadaþsiklarin kuruldugu, her türlü sart ve kosulda birlikte yasamaya çalisarak, güçlükleri ve imkânsizliklari zorlayarak, aydinlanmaya, yenilenmeye, gelismeye ve ögrenmeye çabalayacaginiz bu nadide yilarinizda sizlere destek vermekten mutluluk duyacagiz.

Nazilli'de ögrenci olmanin en güzel, en keyifli yillarini geçirirken, sizleri kendi evinizde gibi hissettirip, güvenilirligimiz ve hizmet kalitemiz ile de her türlü ihtiyaçlariniza cevap verecegmizi temin ediyoruz. Tüm bu süreçte siz ögrencilerimizi menfi etkilerden uzak tutarak, okullarinizda basarilarinizin saganmasi en temel ilkemizdir. 

 

BETEK ERKEK ÖGRENCi YURDU hiçbir kurum ve kurulusla iliskisi bulunmadigi gibi, çagdas ve modern anlayisi ile hizmet vermektedir.